AurisCorollaVersoYarisAvensisRAV4PriusLand Cruiser PradoHiluxYaris HybridGT 86
Genel BilgilerYedek ParcaServis Randevu formu
DeğerlerimizIK BölümüISO 14001
GaleriVideoAncap Çarpışma Testleri

Kurumsal

1997 yılında otomotiv sektörüne ithal araçlar getirerek başlayan Mıçı Grup; hizmetler ve müşteri memnuniyetinde gösterdiği yüksek grafikler doğrultusunda büyüyerek,  2003 yılında Mıçı Gruba SUZUKİ markasını, 2005 yılında Daihatsu markasını, 2008 yılında Mıçı Gruba MAZDA markasını ekledi. 2010 yılında Toyota markasını da alarak yeni plazasında hizmete girmiştir.

Otomotiv sektörünün önünün açık olduğu Türkiye’de,yakın tarihte tekrar yapılanmaya giren Mazda markasının da Adana bölge bayiliğini de alarak yoluna devam eden Mıçı Grubun, bayiliğini yaptığı markalardaki pazar payları müşteri memnuniyet trendleri, bayilikleri başladıktan sonra her geçen gün artmaya devam etmiştir.

Servis, Yedek Parça, İkinci El Araç Satışı, Sigorta Aracılık ve Araç Kiralama gibi hizmetleri de müşterilerine sunan Mıçı Grup, 7/24 saat acil yol yardım desteği, mükemmel parça bulunurluğu ile mekanik onarımlarda, Ergo, Ak, Groupama, Güneş anlaşmalı sigorta şirketleri ile son sistem boya mix makinesi, boya ve astar fırınları ile hasarlı araçların orijinal şekilde onarımı konusunda müşterilerine tam anlamı ile memnun standartlarında satış sonrası desteği de sağlamaktadır. Mıçı Grup vizyonlarını her zaman geniş tutmakta ve faaliyetlerinde emin adımlarla ilerlemektedir. Müşterilerine en iyi hizmeti vermek için ileri teknoloji desteği ile çalışan, sık sık tanıtım etkinliklerine yer veren, servis kampanyaları ve test sürüş günleriyle araçları müşterileri ile buluşturan, böylece onlara satışını gerçekleştikleri araçları hem daha yakından tanımalarını, hem de ileri sürüş keyfini yaşamalarını sağlamaktadır. Mıçı Grup olarak bölge ekonomisine katkı ve istihdam sağlayacak olan yeni yatırımlara hız kesilmeden devam edilecektir.

Haberler

Katalog